יו"ר המועצה, עמרם קלעג´י סיכם עם שר התחבורה על הסדרת הצמתים בכניסה לביר הדאג´

 יו"ר המועצה האזורית אבו בסמה, עמרם קלעג´י סיכם עם שר התחבורה על הסדרת הצמתים בכניסה לביר הדאג´ וקסר א-סר וכן על הסדרת כל כבישי הגישה ליישובי המועצה על ציר צומת שוקת ערד
שר התחבורה, ישראל כץ ומנכ"ל המשרד, ניצב בדימוס יעקב גנות סיכמו בפגישה שהתקיימה במשרדי מועצת אבו בסמה על הסדרה מיידית של הצמתים בכניסות ליישובים ביר הדאג' וקסר א-סר.
כמו כן נענה השר כץ לבקשתו של יו"ר המועצה מר עמרם קלעג'י והבטיח כי במסגרת עבודות התשתית בכביש 31 (צומת שוקת לכיוון ערד) ישודרגו כל הכניסות המובילות ליישובי אבו בסמה לאורך הציר - אל סייד, מולדה, מכחול ודריג'את ובאל פורעה.
השר, באמצעות מנכ"ל המשרד התחייב כי במסגרת התקציבים הקיימים תיבחן אפשרות להציב תחנות הסעה לרווחת התלמידים במרכזי היישובים.

יו"ר המועצה האזורית אבו בסמה, מר עמרם קלעג'י ציין באוזני השר את הבטחת הממשלה שהתקבלה מזמן לשיפור התשתיות והבטיחות בדרכים.
שר התחבורה התחייב כי משרדו יהיה הראשון להעביר את התקציבים הדרושים לשיפור התשתיות.
בסיום ביקורו ציין השר כץ את השיפור שחל בתחומי התשתיות והחינוך במועצה.

שר התחבורה ישראל כץ אמר :
"קיימים תקציבים לסיוע בכל נושא התשתיות והכבישים באזורי היישובים של האוכלוסייה הבדואית, ומשרד התחבורה יהיה הראשון להעביר אותם, לפני כל המשרדים האחרים" אמר השר כץ, והוסיף כי :
"בביקורי במועצה האזורית אבו בסמה ראיתי את ההתקדמות המרשימה גם בתחומי התשתיות וגם בתחומים אחרים כמו בנושא החינוך בו אחוזי הנשירה מבתי הספר צנחו וזה הישג מרשים ומשמעותי.
אני מאוד אופטימי אחרי מה שראיתי, נמשיך לבנות בתי ספר וכבישים שישפרו את רמת החיים כאן"

עמרם קלעג'י, יו"ר המועצה האזורית אבו בסמה אמר: "השר וצוות גדול של אנשי המשרד הגיעו אלינו ולקחו על עצמם בנייה ושדרוג של כבישים חדשים. קיים תקציב של כ-68 מיליון שקלים שהועמדו בהחלטת ממשלה למשרדי ממשלה וביניהם משרד התחבורה ל-5 שנים. נמשיך לבנות ולפעול ביחד עם התושבים בכדי להעלות ולשפר את איכות החיים ביישובי המועצה".

לייבסיטי - בניית אתרים