נערכים לכל תרחיש

בשיתוף משרדי הממשלה, פיקוד העורף וכב"א תירגלו השבוע במועצה היערכות לשעת חירום. מנהל לשכת רשות האוכלוסין בדרום: "אנו מעודדים מההתקדמות היוצאת דופן וקפיצת המדרגה של המועצה בכל הקשור להיערכות למצבי חירום"

במועצת אבו בסמה נערכים לכל תרחיש.
השבוע הגיעו נציגי משרדי הממשלה, פיקוד העורף ונציג כב"א לתרגול של מועצת אבו בסמה למצב חירום.
במהלך התרגיל התחלקו צוותי המועצה למכלולים ותרגלו מצב בו המדינה מותקפת ויש לעבוד במתכונת מיוחדת.
"אני מרוצה מאוד ממה שראיתי כאן הבוקר" סיפר איציק קיקוס, מנהל לשכת רשות האוכלוסין בדרום ומי שריכז את פעילות משרדי הממשלה בתרגיל. והוסיף כי: "הייתה הכנה מצוינת לתרגיל, הציפיות היו גבוהות אבל עמדתם בהם. העבודה במכלולים ראויה לכל השבחים, כמו גם ההתייחסות הרצינית לנושא. אני בטוח שתוך מספר תרגילים נהיה ערוכים לכל תרחיש. אנו מעודדים מההתקדמות היוצאת דופן וקפיצת המדרגה של המועצה בכל הקשור להיערכות למצבי חירום"

ולא רק ברשות האוכלוסין התרשמו, גם נציגי משרד התמ"ת, משרד הבריאות, הרווחה ופיקוד העורף שהשתתפו בתרגיל התרשמו מאוד מפעילות המועצה וכבר בסיום התרגיל התקבלו החלטות רבות על שיתופי פעולה נוספים והכשרות של אנשי המועצה בתחומים שונים שיצאו לפועל כבר בקרוב. ביניהם-הכשרה של נציגי המועצה ביישובים לטיפול רפואי ופסיכולוגי ראשוני במצב חירום.

ראש מועצת אבו בסמה מר עמרם קלעג'י סיכם: כל גורמי המועצה התכוננו לתרגיל הזה כמו שצריך, ואנחנו יוצאים מעודדים מאוד. טוב מאוד לראות את הרצינות שבה לוקחים אנשי המועצה וכלל הגופים הממשלתיים את נושא החירום. נמשיך להיערך ולהתכונן לכל תרחיש עתידי.

לייבסיטי - בניית אתרים