ערב הוקרה לאנשי החינוך

מתממש חזון החינוך של יישובי "המועצה האזורית נווה מדבר":
 
" 'המועצה האזורית נווה מדבר' קיימה ערב הוקרה כתודה לנציגי מערכת החינוך ולאנשי ההוראה של יישובי המועצה "
 
במסגרת מימוש החזון לחינוך מתקדם, "מועצה אזורית נווה מדבר" מפעילה מערכת חינוך המורכבת מארבעה עשר בתי ספר יסודיים, ארבעה בתי ספר תיכוניים וכשישים ושבעה גני ילדים. המועצה מסיעה כשלושה עשר אלף תלמידים מכל שטחי המועצה, הפרוסים על כמיליון דונם, לשבעים וחמישה מוסדות חינוך.
כאות הערכה לתרומה הגדולה של אנשי ההוראה ועובדי מערכת החינוך מצא לנכון ראש "המועצה האזורית נווה מדבר" מר רחמים יונה לקיים ערב הוקרה שהתקיים ביום ראשון ה – 22.06.14, באולמי "אגמים".
באירוע נכחו כ 600 אנשי הוראה ביניהם מפקחים/ות, מנהלים/ות, מורים/ות, גננות, עוזרות גננות ועובדי מועצה.
את הערב כיבדו בנוכחותם הגב' עמירה חיים מנהלת המחוז מטעם משרד החינוך, מר אבי הלר ממונה מחוז מטעם משרד הפנים, מר בנימין סימן-טוב ממונה על מחוז הדרום מטעם משרד הכלכלה, מר יוסי וסרמן מזכיר הסתדרות המורים, מר טלאל אלקרינאוי ראש עיריית רהט, ד"ר מחמד אלהיב הממונה על החינוך הבדואי במשרד החינוך, חברי מליאת המועצה ועוד רבים נוספים ביניהם נכבדי היישובים.
בדברי הברכה שנשאה מנהלת מחוז הדרום של משרד החינוך הגב' עמירה חיים, ציינה לשבח את מפעלי החינוך ואת שיתוף הפעולה בין המועצה למשרד החינוך. כמן כן, ביקשה להודות לכל השותפים לעשייה אשר מספקים את אחד מנדבכי השירות החשובים ביותר לתושבים, ועושים עבודתם קודש במסירות ובדבקות רבה.
 
מר אבי הלר ממונה המחוז במשרד הפנים שיבח את עשיית המועצה והדגיש במהלך דבריו את ההשקעות הגדולות של המועצה במפעלי החינוך.
 
בפתחו של הטקס, ציין יו"ר המועצה, מר רחמים יונה, כי הצלחתה של מערכת החינוך במועצה מהווה המשכיות למפעלו ולחזונו של ראש המועצה היוצא מר עמרם קלעג'י. מר יונה הדגיש את פירות מאמצם של מנהלים, מורים, גננות ואנשי חינוך ביישובים ובמועצה, הרואים לנגד עיניהם את נס חינוכו של דור העתיד והופכים חזון למציאות. לסיום דבריו נשא ראש המועצה ברכות לנציגי המגזר לרגל חג הרמדאן.
בהמשכו של הערב נערך טקס פרידה מד"ר שמעון אזולאי מפקח מחוזי של רשת "אורט" שתרם רבות להקמתם ולקידומם של בתי ספר תיכוניים ביישובי המועצה.
סרט קצר שהוקרן תיעד את העשייה החינוכית הרבה המתקיימת ביישובים, ואת הערב ליוותה בריקודי דבקה להקת פולקלור, שהשרתה אווירה שמחה בניחוח אותנטי. האירוע הראשון להוקרת אנשי ההוראה והחינוך הוכתר בהצלחה רבה כסימן להמשך עשייה פורה בעתיד.

לייבסיטי - בניית אתרים