עשרות נערים מאבו בסמה השתתפו ב"סובב תל אביב באופניים" שנערך בחול המועד

ארבעה אוטובוסים עמוסים ב-120 רוכבים מאושרים הגיעו ביום ו´ (25.9) לת"א להשתתף באירוע "סובב ת"א באופניים" בצוותא עם כ-20 אלף רוכבים מרחבי הארץ.
השתתפות הנערים הינה חלק מפרויקט "רוכבים בידידות במדבר" הנערכת בסיוע הקרן לידידות של הרב יחיאל אקשטיין

לאחר חודשי הכנה ארוכים, במסגרתם התאמנו הילדים ברכיבה הגיעה ההמתנה לסיומה, בהשתתפות של 120 נערים נרגשים מיישובי המועצה באירוע "סובב תל אביב באופניים" שהתקיים ביום שישי (25.9) בתל אביב.
השתתפות הנערים, תלמידי כיתות ח' מבתי הספר של המועצה באירוע הינה המשך ישיר להשקת פרויקט "רוכבים בידידות במדבר" שנחנך בחול המועד פסח, בסיוע הקרן לידידיות בראשותו של הרב יחיאל אקשטיין, ובליווי של איגוד האופניים בישראל המדריך את פרויקט "אופניים לכולם" ומעביר מערכי הדרכות לתלמידי המועצה ב-27 מועדוני אופניים בתחומי המועצה.

"נוכחות נערי אבו בסמה שלבשו חולצות ירוקות (בצורה קבוצתית) הייתה בולטת וכבר בזינוק הוזכרה הקבוצה של אבו בסמה, הזוכה לשיתוף פעולה מהקרן לידידות, על ידי מנחי האירוע שהבחינו בהם בלי בעיה" סיפר אייל הרשטיק, מנהל פרויקט "אופניים לכולם" איגוד האופניים בישראל.

מנהל אגף הספורט והנוער באבו בסמה, עלי אלהוושלה , הוסיף כי "אפשר היה לחוש בשיפור גדול בכל ההתארגנות לאירוע, המועדונים הגיעו עם מספר משמעותי של מלווים, גם מטעם האיגוד, ויצאו למסע – ונהנו בגדול!"

נערי אבו בסמה שהשתתפו במסע סיפרו כי הרכיבה בקבוצה, הנסיעה והחוויה כולה הייתה אדירה. "לא בכל יום יוצא לך לרכב יחד עם עוד אלפי רוכבים במסע שכזה, אנחנו כבר מצפים לשנה הבאה" סיפר בריגוש אחד הילדים.

לייבסיטי - בניית אתרים