קבוצת אלטורשאן היא אלופת טורניר אבו בסמה בכדורגל!

במקום השלישי באליפות אבו בסמה בכדורגל סיימה אלמוסתקבל, למקום השני הגיעה קבוצת אלפורעה ב´ ומי שזכתה באליפות הכדורגל היא קבוצת אלטורשאן, שגברה לאחר הארכה בגמר באום בטין על קבוצת אלפורעה בתוצאה: 3:2.

לאחר 8 שבועות של אימונים ומשחקי הכנה, נערכו משחקי הגמר באליפות הכדורגל של בתי הספר ביישובי אבו בסמה.
מתוך 22 הקבוצות שהשתתפו במשחקים, הגיעו לקו הסיום שש קבוצות.
חמש מהן - אלפורעה ב', אלטורשאן, אלהואשלה חוסיין, אלמוסתקבל וביר הדאג' א' עלו לאחר שגברו על הקבוצות מבתי הספר באזור שלהם, ואליהן הצטרפה המארחת של משחקי הגמר – קבוצת אלסנבאל מאום בטין.

לבית הספר באום בטין הגיעו הקבוצות בלבוש צבעוני, כל קבוצה עם התלבושת הייחודית שלה והמשחקים נערכו בנוכחות מלאה של הורים, נכבדים, מאמנים ושופט, מר שאקר אבו כף שקיבל בסוף האירוע גביע מאנשי מועצת אבו בסמה על השיפוט הנפלא.

והייתה גם תחרות: במקום השלישי סיימה אלמוסתקבל, למקום השני הגיעה קבוצת אלפורעה ב' ומי שזכתה באליפות הכדורגל היא קבוצת אלטורשאן, שגברה לאחר הארכה בגמר על קבוצת אלפורעה בתוצאה: 3:2.
כל שחקני שש הקבוצות שהגיעו לשלבים האחרונים בתחרות קיבלו מדליות והקבוצות שהגיעו לשלושת המקומות הראשונים קיבלו גביעים.
מנהל מחלקת החינוך במועצה חנן אפוטה שנכח באירוע ציין לטובה את הרוח הספורטיבית המופלאה שהייתה במהלך כל הטורניר, ונראתה בבירור גם במהלך טורניר הגמר.

מנהל מחלקת ספורט ונוער במועצה האזורית אבו בסמה, עלי אלהואשלה, ציין כי "קיום אליפות הכדורגל הראשונה באבו בסמה נועדה להגביר את מודעות התושבים בכלל והצעירים בפרט לחשיבות הפעילות הספורטיבית התורמת לבריאות, מקדמת כבוד הדדי, שיתוף פעולה וחינוך לפעילות עפ"י מסגרות וחוקים."
הואשלה הודה לבית הספר המארח ולאנשי מועצת אבו בסמה על התמיכה הרבה באליפות והוסיף כי : "בשנה הבאה אנחנו נמשיך לקיים את האליפות הזאת ואני משוכנע שככל שנקיים את האירועים האלה יותר כך נוכל להבטיח שאת הליונל מסי הבא אנחנו נצמיח מכאן"

באירוע השתתפו והעניקו פרסים אנשי מועצת אבו בסמה:
מנהל מחלקת החינוך, חנן אפוטה, מנהל מחלקת ההסעים, מוצלח אבו אסא, וד"ר אהרון זהר - מנהל מחלקת איכות הסביבה והמרחב הבדואי במועצה

לייבסיטי - בניית אתרים