רחמים יונה ימונה ליו"ר המועצה האזורית אבו בסמה, עד למועד הבחירות המוניציפאליות

סגן ראש הממשלה ושר הפנים אלי ישי הודיע היום כי החליט למנות את רחמים יונה לתפקיד יו"ר המועצה האזורית אבו בסמה

יונה הוא המנהל בפועל של מועצת אבו בסמה מאז חודש מאי 2011 כאשר ראש המועצה הקודם, עמרם קלעג'י, נתבקש לשוב ולהתמנות למנכ"ל משרד הפנים. 
לרחמים יונה, (65) נשוי ואב ל- 7, ניסיון מוניציפאלי עשיר ביותר. הוא כיהן, בין השאר, כראש המועצה האזורית "מרחבים" ובמגוון תפקידי ניהול מוניציפאליים ביישובי הנגב. כמו כן שימש רחמים יונה בתפקידי ניהול בכירים בתחומי המים והתעבורה. מאז שנת 2005, משמש ממלא מקום מזכיר מועצת אבו בסמה, מנהל כ"א, כאשר במשך 5 שנים אף כיהן כמ"מ גזבר המועצה.

עם היוודע דבר המינוי, הודה רחמים יונה לסגן ראש הממשלה ושר הפנים אלי ישי, על האמון וציין כי קיבל מהשר הנחייה חד משמעית להגביר את הפעילויות לפיתוח התשתיות והבנייה ביישובי אבו בסמה לרווחת התושבים. "השר ישי מבקש להאיץ את השינוי במציאות המוניציפאלית בנגב בכלל וביישובים הבדואים בפרט ואין לי ספק כי בסיועו הצמוד של מנכ"ל משרד הפנים, עמרם קלעג'י, נתמיד בעשייה בכל תחומי הפעילות של המועצה – בחינוך ובאיכות הסביבה, בתשתיות ובתעסוקה, בחברה וברווחה" אמר רחמים יונה וקרא לכל תושבי המועצה להקדים ולהירשם בפנקס הבוחרים, כדי שיוכלו לממש את זכותם הדמוקרטית לבחור ולהיבחר בבחירות המוניציפאליות הבאות.

להלן קישור לראיון עם רחמים יונה מהתוכנית 'בוקר טוב דרום' ברדיו דרום

לייבסיטי - בניית אתרים